Dorastamy Niepodlegli (2018)

Czy wyobrażasz sobie Piłsudskiego strzelającego laserami z oczu?
W tym roku przypada setna rocznica odzyskania niepodległości- będą uroczystości,orędzia- ale nam od razu zapala się lampka „NUUDAA”!
My jako młodzież z fundacji filmowej Okiem Kamery zostaliśmy poproszeni o zrealizowanie konkurs, który pokaże jak my i nasi rówieśnicy odbieramy niepodległość. Nie oczekujemy wielkich patriotycznych orędzi, mundurów ani pochodów- czekamy na coś innego, coś o naszym rozumieniu niepodległości, która jest dla nas naturalna, ponieważ nigdy jej nie utraciliśmy,
Filmy wykonane mogą być dowolną techniką w grupach lub samemu w wieku 11-19 lat. Zbierz znajomych, sprzęt(nie musi być profesjonalny) oraz głowę pełną pomysłów. Tematem filmów ma być szeroko pojęta niepodległość oraz wolna interpretacja tytułu naszego konkursu- „Dorastamy Niepodlegli”- brzmi poważnie, ale pamiętajcie, że to konkurs od nastolatków do nastolatków, więc nie musicie trzymać się stereotypów.
Jako wisienkę na torcie dodajemy, że są przewidziane nagrody pieniężne…
Fundacja Okiem Kamery oraz Urząd Marszałkowski z niecierpliwością czekają na wasze prace, ale spokojnie ostateczny termin ich nadsyłania to 1 paźdźernika.
Bawcie się dobrze i widzimy się na gali wręczenia nagród

 

 

Pliki do pobrania:

regulamin NIEPODLEGŁOŚĆ  

Załącznik nr 1 do Regulaminu

Załącznik nr 2 do Regulaminu

Zapisz