SESJE FOTO

Często powtarzam mojej nastoletniej córce, że jest piękna, że ma ładne oczy i najpiękniejszy na świecie uśmiech…Jednak ona jakoś mi nie wierzy. Kiedy miała sześć lat, widziałam w jej oczach zadowolenie i radość, kiedy ją komplementowałam…Teraz rzuca spojrzenie typu- co ty tam mamo wiesz, jestem beznadziejna…I co w takim wypadku począć? Jak budować poczucie własnej wartości? Oczywiście wzmacniać można wartości wewnętrzne, że mądra, inteligentna, wrażliwa, że dobrze się uczy…

Sesje fotograficzne pokazują młodemu człowiekowi, że jest jedyny, niepowtarzalny, oryginalny. Wydobywają piękno i pozwalają uczyć się okazywania emocji.

A to już krok do samoakceptacji i wiary w siebie!

Mama Julki

   Fotograficzny trening osobowości

   

 Szklane Oko Kamery widzi znacznie więcej niż ludzki wzrok.

    

        Obiektyw… obiektywnie pokazuje portretowanego.

        

 Czasem piękno ukrywa się za nieśmiałością.

                 Odrobina szaleństwa z charakteryzacją buduje pewność siebie.

               

       

             Łatwo zaakceptować siebie, gdy widać jak wiele twarzy można pokazać światu.

 

Sesje fotograficzne mają wymiar rozwojowy. Przede wszystkim pozytywnie wpływają na samoocenę, pewność siebie. Budują śmiałość, otwartość, kształtują umiejętność współpracy, słuchania, poszerzają samoświadomość. Dzieciaki, które przychodzą na takie sesje mogą bez skrępowania pokazać siebie, swoje emocje, czasem jeśli tego potrzebują stać się kimś zupełnie innym. Dzięki temu uczą się poznawać i okazywać uczucia świetnie się przy tym bawiąc.

Przed obiektywem Mirka mogą się stać każdym – słodką dziewczynką, szkolnym cwaniaczkiem, tajemniczą kobietą czy też panią z dziekanatu. Inaczej spoglądają na siebie.

Same zdjęcia skutecznie rozprawiają się z kompleksami.

Byłam obecna przy dwóch sesjach Mirka. Widziałam, jak nieśmiałe, często wycofane dzieciaki rozluźniają się przed obiektywem, pokazują siebie. A na koniec, kiedy oglądają efekt wspólnej pracy są bardzo pozytywnie zaskoczone. I chcą jeszcze.

Dominika Wołek – psycholog

Zapraszamy na sesje fotograficzne.

informacje: 606 427 851

kontakt@okiemkamery.com

 

 

Zapisz

 

Zapisz

Zapisz