Zgłoszone

 

Twórcy: Oliwia Bartkowska, Wiktoria Pędzich, Marta Bochyńska, Ola Więch  I c  Gimnazjum w Komorowie gm Michałowice.

 

Twórcy: Henia Zając- Stachlewska, Mela Mendyk, Hesia Mendyk, Wiktoria Suchocka VI a Szkoła Podstawowa w Komorowie

 

Twórcy filmu: Julian Żebrecki, Oliwer Rykała, Kuba Borkowski, Maks Głodek  klasy I C, Gimnazjum im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie

 

 

 

Twórcy: Wiktoria Sadowska,  Kamil Oleszkiewicz  kl. I Publiczne Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Zabrzu   oraz  Radosław Rzeczkowski kl. I IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu

 

 

Twórcy:  Monika Jarzębowska lat 15 Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie  i  Aleksandra Kwiatkowska lat 12 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

Twórcy:

  • Bartłomiej Banachowicz (realizator i producent) – 1. klasa VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Aleksander Grajzer (tonący) – 3. klasa V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu
  • Aleksandra Bugaj (dziewczyna tonącego) – 3. klasa Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia w Poznaniu
  • Julia Pająk (dziewczyna z telefonem) – 3. klasa Gimnazjum nr 54 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
  • Jari Doedel (ratownik) – 2. klasa X LO im. Przemysła II w Poznaniu

Twórcy:

6A ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach

Mateusz Moskwa 11 lat
Paweł Banaszczyk 11 lat
Jędrzej Koc 11 lat
Filip Bodych 11 lat
Mateusz Płoński 11 lat

Twórcy:
Dominika Bartnik, Julia Jóźwiakowska, Kaja Kidyba, Gabriela Krochmalska i Maciej Świetlicki
6c ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Twórcy:
Agata Bechta, Zofia Lutek, Oliwia Wasąg
6c ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Twórca:
Nadia Wójcik
6c ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

 Twórcy filmów: Lena Gugała, Maja Gugała, Zuzanna Hodyjas, Hanna Klimek. Uczniowie z kl IIa. Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Perzowie

Twórcy filmów: Lena Gugała, Maja Gugała, Zuzanna Hodyjas, Hanna Klimek. Uczniowie z kl IIa Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Perzowie
.

.
Twórcy: Antek Zalewski i Adam Dziedzic  kl  1c Gimnazjum im Marii Dąbrowskiej w Komorowie
.

.

Twórcy: Jakub Michna, Gustaw Olędzki,  Tomasz Sekuła kl 1c Gimnazjum Marii Dąbrowskiej w Komorowie
.

Twórcy: Julia Cerek = kl. IV Paulina Duraj – kl. IV Anna Frączek – kl. IV Magdalena Pasternak – kl. IV Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego w Radziemicach

.

Twórcy: Jacek Malara – kl. V Tomasz Pasternak – kl. VI Krystian Skiba – kl. VI Piotr Śliwa – kl. V Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego w Radziemicach

.

Twórcy: Julia Kowal – kl. V Aleksandra Rolek – kl. V Emilia Słowińska – kl. V Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego w Radziemicach

.

Twórcy: Angelika Jędralska – kl. I Aleksandra Cichy – kl. I Diana Marchewka – kl. I Aleksandra Pałka – kl. I Emilia Włodarczyk – kl. I  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radziemicach

.

Twórcy: Daria Duda – kl. I Patrycja Duraj – kl. I Zuzanna Kocioł – kl. I Patrycja Nowak – kl. Julia Wypych – kl. I  I Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radziemicach

.

Twórca: Ziemowit Duch – kl. I  Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego w Radziemicach